OMRON RS7 Intelli IT Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti beklentilerinize yanıt verebilecek standartlardadır. En yeni teknoloji ürünü olan cihazı hem evde hem de dışarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliği sayesinde istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilme imkanı bulunur. İleri seviyede tasarlanmış olan gelişmiş kol pozisyonuna sahip bir göstergesi vardır ve kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Hemen herkesin kolayca kullanabileceği bu cihaz sayesinde her yerden rahatlıkla tansiyon kontrolleri yapabilme imkanınız bulunuyor.

OMRON RS7 Intelli IT Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti küçük bir boyutta tasarlanmıştır. Bu sayede çantada da rahatlıkla taşınabilir. Dilediğiniz yere yanınızda götürebilir ve tansiyon ile ilgili sağlık durumunuzu her yerden kolayca takip edebilirsiniz. Çok sessiz bir çalışma şekline sahip olması da ürünün en önemli avantajları arasında yer almaktadır.

OMRON RS7 Intelli IT Tansiyon Özellikler

OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti birçok bakımdan doğrulaması bulunan bu cihaz bilekten ölçer özelliğindedir. Bu cihazı kullanmak için kolunuzu tamamen kıyafetlerden arındırmak zorunda değilsiniz. Kullanımı çok basit ve pratiktir. Her zaman rahatlıkla tansiyonunuzu ölçmenize yardımcı olabilecek bir cihazdır. Aynı zamanda hafıza kapasitesi de son derece yüksektir. İki farklı kullanıcı tarafından sağlık durumu hafıza ile takip edilebilmektedir. OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti özellikleri arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Tansiyon aletinin türü bilekten ölçerdir.
 • Bileklik 13,5x 21×5 cm’dir.
 • 2 kullanıcı hafızası bulunur.
 • Son 100 kullanımı hafızaya alabilir.
 • Kolluk sarma kılavuzu bulunuyor.
 • Kullanımı kolay bir yüksek kan basıncı renkli göstergesi bulunuyor.
 • Düzensiz kalp atışlarını algılama özelliği bulunuyor.
 • Vücut hareketlerini algılama yeteneği bulunuyor.
 • Intellisense teknolojisi ile tasarlanmıştır.
 • Seyyar uygulaması ile uyumlu bir cihazdır.
 • 0,09 kg ağırlığındadır.
 • Cihazın boyutları 91x 13,4x 63,4 mm şeklindedir.

Kullanımı son derece kolay olan bu cihaz için sizlere kutu içerisinde bir de kullanım kılavuzu gönderilmektedir. Bu kılavuz ile çok rahat bir şekilde cihazı kullanma imkanı bulabilirsiniz. Gelişmiş bilek pozisyon özelliği ile kullanımda en ufak bir sorun yaşanmaz ve çok net şekilde bilgi almanıza olanak tanınır.

OMRON RS7 Intelli IT Bilekten Ölçer Tansiyon

OMRON RS7 Intelli IT Tansiyon Aleti Kullanıcı Yorumları

OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan ürünler arasında yer alıyor. Yüksek standartlarda tasarlanan bu cihaz dışarıdan gelen her darbeye karşı dayanıklı bir ekran yapısına sahiptir. Bilekten ölçüm yapması çok pratik bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanır.

Kullanıcı beklentilerine yanıt veren cihaz bugüne kadar her kullanıcı üzerinde yüksek bir beğeniye sahip olabilmiştir. Şikayetlerinin yok denecek kadar az olması bu tansiyon aletinin geniş bir çevre tarafından tercih edilmesinde etkili olmaktadır.

OMRON RS7 Intelli IT Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Fiyatı

OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti kullanıcı beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermesinin yanında uygun fiyatlıdır. Herkesin kolayca satın alabileceği ürün farklı satış noktalarında fiyat bakımından değişkenlik gösterebilir. Ancak bu durum yine de müşteri bütçesini sarsmayacak ölçüdedir. Ürün gönderilirken yanında kullanım kılavuzunun da gönderilmesi önemli bir avantajdır. Her anlamda tansiyon ölçümü bakımından günümüzün yüksek standartlarda tasarımları arasında yer alıyor.

OMRON RS7 Intelli IT Tansiyon Aleti Nasıl Kullanılır?


OMRON RS7 Intelli IT bilekten ölçer tansiyon aleti kullanım açısından çok rahat bir tasarımdır. Beklentilere yanıt veren ve son derece ideal tasarımlar arasında yer alan bu tansiyon aleti her kullanıcının anlayabileceği bir kullanım prosedürüne sahiptir. Tam otomatik olduğu için kullanım sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz. Kullanım sırasında şu noktalara dikkat etmelisiniz:
·         Stresli olmadığınız bir anda ölçüm yapmaya dikkat etmelisiniz.
·         Cihazın bilek kısmını çok sıkı ve gevşek olmadan sarmalısınız.
·         Elinizi kasmayın ve serbest bırakın.
·         Avucunuzun sıkmamaya özen gösterin.
·         Bileğinizi kalp hizasına getirin.
·         Ölçüm esnasında kesinlikle cihaza müdahale etmeyin.
Kullanmadan önce yemek yememiş olmaya özen göstermelisiniz. Tansiyon ölçümlerinde en doğru sonucu alabilmek için alkol ve sigara kullandıktan yarım saat sonra ölçüm yapmaya özen göstermeniz önemlidir. Kullanıcı beklentisini tam olarak karşılayan bu cihazlar her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Mini boyutları sayesinde her zaman çantanızda taşınabilecek bir üründür.

Yorum yapın